Fairy tales

 

Test

Slovné úlohy 1. V každej záhrade sú 3 marhule. Koľko marhúľ je v 3 záhradách? 2. V každej záhrade je 7 egrešov. Koľko egrešov je v 7 záhradách? 3. V každej záhrade je 7 tulipánov. Koľko tuipánov je v 6 záhradách?

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Pravdivá rozprávka (príbeh od Viktinky)

Viktinka sa podelila o svoj skutočný príbeh plný strachu a obáv. Byť v škole, kde sa nachádza tikajúce prekvapenie je pre všetkých v budove hrôzostrašné! Ako to dopadlo, sa dozviete v článku.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Merlin a víla Ella

Kedysi dávno,predávno žil v dalekej krajine zázračno čarodej Merlin.On bol dobrý ale raz ho zakliala bosorka ktorá si ho zobrala za muža ale on je potom nechcel.Samozrejme bosorka už čakala dieťa a ked sa narodilo bola to víla a nazvala ju Ella.Ked Merlin videl dieťa potešil sa

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Ja a pony

Moj kon je on a ja kona nemam

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

malý macko

Maly macko bol niekedy neslušný ale niekedy bol sladky ako med.Jeho mama medvedica ho mala rada.Jedneho dna bol macko velmi zly a mama sa sní m vadila.Maly macko sa maminky nebal ale radcej sa isiel prejst do lesa aby si to v hlave uložil.Ked večer prišiel čakalo ho prekvapenie jeho ocko ktory bol rybar prišiel po roku domou.Maly macko sa strašne tešil a vyroypraval mu čo všetko za ten rok spravil.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Richardove dobrodružstvá 1.

Kde bolo tam bolo žila rodinka a v rodinke chlapec menom Richard . v ďeň keď mal 13 rokov, dostal od dedka rozprávkovú knižku. Na druhý ďeň sa rozhodol ju prečítať, no keď dočítal 1. kapitolu hodil ju do koša. V noci o 21,00 hod. išiel spať .V noci bolo velké ticho len niekedy bolo počuť tichí piskot keď ste lepšie počúvali tak sa tam ozývalo toto: Hey Richard vytiahni ma z koša pomôžem ti len povedz túto vetu :  Tri čarovné slová viem,vždy sú so mnou ako tieň.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

vtáčik

                                        Báseň   Letí vtáčik do zimičky, je mu dobre ako u babyčky. Mamka, ocko, mladší brat a aj jeho kamarát. Volajú ho všetci štyria od strachu sa už aj pýria. Veď mu vonku ísť nekázali a vtáčiky v zime zamŕzali. Však je iba na centimeter od domu a hnevá sa na mamu. Vraj mu nechce dovoliť iba na krok od nej byť.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Príbeh Bianky (rozprávka od terezkasarkova)

Ponorme sa s Terezkou do strašidelného príbehu o novom priateľstve prisťahovanej Bianky do Monte Carla a bossky Briky. Veľká vďaka Terezka! ;)

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Hrdinovia Veve a Adam

Ako je každému známe, hrdinovia boli všelijakí, zachraňovali ľudí a tak ďalej. To poznáme všetci. No raz, dvaja kamoši, Veve a Adam, zachránili celý svet! Dobre počúvajte. Dúfam, že sa vám rozprávka bude páčiť.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

O hviezde (príbeh od Adam122)

Hviezdička Žltka sa dostala na zem. Prinútili ju k tomu jej spolužiaci. Čo všetko hviezdička zažila na zemi? ;)

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

My little pony

Ako mala Rainbow Dash narodeniny

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Monster high - Piatok trinásteho (rozprávka od Adam122)

Pokračovanie nových príbehov Monster High práve teraz! Magický piatok trinásteho sa zapísal do myslí najmä vražoretkám. Adamko nás opäť potešil. :)

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

krídla

BOla baba ajfh fhiubwvutzôOqboubzu 

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

asdfsdgfhfdgdhg

qwertzuiopasdfghjklôyxcvbnm,-ô§äú.-,ôl§-.ôúä§ô-.,.-ô§úpä-.mô§úä§ô-.,.-ô§äú§ô,.-ô§úä§ô-.,.-ô7894561230123456789-.,mnbvcxyôlkjhgfdsaúpoiuztrewqéíáýžťčšľ

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Stop drogám (náučný príbeh od Adamka)

Adam122 nám opisuje krátky príbeh malej Katky, ktorej zachutilo niečo veľmi škodlivé. Odborníci tomu hovoria závislosť. Preto si dávajme pozor na to, čo nám ponúkajú a s kým sa stretávame.

0
Zatiaľ žiadne hlasy

Stránky