Fairy tales

 

Test

Slovné úlohy 1. V každej záhrade sú 3 marhule. Koľko marhúľ je v 3 záhradách? 2. V každej záhrade je 7 egrešov. Koľko egrešov je v 7 záhradách? 3. V každej záhrade je 7 tulipánov. Koľko tuipánov je v 6 záhradách?

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Pravdivá rozprávka (príbeh od Viktinky)

Viktinka sa podelila o svoj skutočný príbeh plný strachu a obáv. Byť v škole, kde sa nachádza tikajúce prekvapenie je pre všetkých v budove hrôzostrašné! Ako to dopadlo, sa dozviete v článku.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Merlin a víla Ella

Kedysi dávno,predávno žil v dalekej krajine zázračno čarodej Merlin.On bol dobrý ale raz ho zakliala bosorka ktorá si ho zobrala za muža ale on je potom nechcel.Samozrejme bosorka už čakala dieťa a ked sa narodilo bola to víla a nazvala ju Ella.Ked Merlin videl dieťa potešil sa

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Ja a pony

Moj kon je on a ja kona nemam

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

malý macko

Maly macko bol niekedy neslušný ale niekedy bol sladky ako med.Jeho mama medvedica ho mala rada.Jedneho dna bol macko velmi zly a mama sa sní m vadila.Maly macko sa maminky nebal ale radcej sa isiel prejst do lesa aby si to v hlave uložil.Ked večer prišiel čakalo ho prekvapenie jeho ocko ktory bol rybar prišiel po roku domou.Maly macko sa strašne tešil a vyroypraval mu čo všetko za ten rok spravil.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Richardove dobrodružstvá 1.

Kde bolo tam bolo žila rodinka a v rodinke chlapec menom Richard . v ďeň keď mal 13 rokov, dostal od dedka rozprávkovú knižku. Na druhý ďeň sa rozhodol ju prečítať, no keď dočítal 1. kapitolu hodil ju do koša. V noci o 21,00 hod. išiel spať .V noci bolo velké ticho len niekedy bolo počuť tichí piskot keď ste lepšie počúvali tak sa tam ozývalo toto: Hey Richard vytiahni ma z koša pomôžem ti len povedz túto vetu :  Tri čarovné slová viem,vždy sú so mnou ako tieň.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

vtáčik

                                        Báseň   Letí vtáčik do zimičky, je mu dobre ako u babyčky. Mamka, ocko, mladší brat a aj jeho kamarát. Volajú ho všetci štyria od strachu sa už aj pýria. Veď mu vonku ísť nekázali a vtáčiky v zime zamŕzali. Však je iba na centimeter od domu a hnevá sa na mamu. Vraj mu nechce dovoliť iba na krok od nej byť.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Príbeh Bianky (rozprávka od terezkasarkova)

Ponorme sa s Terezkou do strašidelného príbehu o novom priateľstve prisťahovanej Bianky do Monte Carla a bossky Briky. Veľká vďaka Terezka! ;)

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Hrdinovia Veve a Adam

Ako je každému známe, hrdinovia boli všelijakí, zachraňovali ľudí a tak ďalej. To poznáme všetci. No raz, dvaja kamoši, Veve a Adam, zachránili celý svet! Dobre počúvajte. Dúfam, že sa vám rozprávka bude páčiť.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Víly Winx - Layline narodeniny (rozprávka od Adam122)

Kúzelné kamarátky sa seba nezabúdajú. Ani Winx nezabudli na jednu z nich. Layla má narodeniny a priateľky jej pripravia oslavu, na ktorú sa len tak nezabúda.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Monster High Woodo (rozprávka od Adam122)

Adamko nám napísal ďalší príbeh. Rozprávka z podzemia, kde žijú podivné príšerky a čarodejnice. Dozvieme sa, prečo je Woodo tak nešťastný. Jeho priateľky mu isto pomôžu!

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

O hviezde (príbeh od Adam122)

Hviezdička Žltka sa dostala na zem. Prinútili ju k tomu jej spolužiaci. Čo všetko hviezdička zažila na zemi? ;)

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

My little pony

Ako mala Rainbow Dash narodeniny

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Monster high - Piatok trinásteho (rozprávka od Adam122)

Pokračovanie nových príbehov Monster High práve teraz! Magický piatok trinásteho sa zapísal do myslí najmä vražoretkám. Adamko nás opäť potešil. :)

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

krídla

BOla baba ajfh fhiubwvutzôOqboubzu 

0
Zatiaľ žiadne hlasy

Stránky