Fairy tales

 

Jeleňvízor 1.časť

Jeleňvízor Kde bolo tam bolo,boli raz dve dcéry a tie dve dcéry boli náramne lenivé.Kým ja som kráčal hore kopcom,oni vysedávali doma,kým ja som kráčal dole kopcom oni vilihovali doma.A viete čo som urobil?Chitil som v lese jeleňa a skrýžil som ho z naším televízorom a tak vzniklo nové krásne zviera Jeleňvízor. Hrozný strach má teraz zviera.Ako prijmú toto zviera?Na Slovensku je len jeden taký zvláštny jeleň.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

skoro doma

pridu na planetu zem a najdie nieake dievča

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Mama taxikárka

                Mama taxikárka Cez noc napadlo plno snehu.Mama ho najprv musí odhádzať okolo auta.Až tak môže Miška zaviesť do škôlky.Miško jej pri tom pomáha.Metličkou čistí od snehu nárazník.O chvíľu sú hotoví.Mamička otočí kľúč v zapaľovaní,no motor nie a nie naskočiť.Mamapovzdychne askúsi to ešte raz.Ale stále nič.Ako sa len teraz dostaneme do škôlky?" pýta sa Miško zarmútene.Niečo mi napadlo,"povie mamička.Vystúpi,odbehne do garáže a vytiahne sánky.Prosím,nastúpte,mladý pán,"zvolá veselo, ,,mamu taxikárku dnes vystriedajú sánky."             

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

o Eve a Danielovi

kde bolo tam bolo bola dedina v ktorej nezilo vela ludi ale v jednej jedinej chalupke sa naslo viac ludi nes su 2 ludia a poviem vam ze tam boli 4. ludia a to bol najvecsi pocet v dedine v tej chalupke boli dve deti volali sa Eva a Daniel boli to velmiposlusne deti a ich rodicia sa volali Emil a Katka oni sa vzorne starali o Evu a Daniela.Ras sa Daniel z svojou sestrou Evou spitali rodicov ci nemôzu ist do laea na hubi a na cernice a jahodi.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Eva a Daniel

kde bolo tam bolo bola dedina v ktorej nezilo vela ludi ale v jednej jedinej chalupke sa naslo viac ludi nes su 2 ludia a poviem vam ze tam boli 4. ludia a to bol najvecsi pocet v dedine v tej chalupke boli dve deti volali sa Eva a Daniel boli to velmiposlusne deti a ich rodicia sa volali Emil a Katka oni sa vzorne starali o Evu a Daniela.Ras sa Daniel z svojou sestrou Evou spitali rodicov ci nemôzu ist do lesa na hubi a na cernice a jahodi.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

čierny kon

Pribeh je o dievčatku ktore malo cierneho kona žila v malej chatrči.Jedneho dna zabludila v lese ked sa vratila domov zrazu všadevojska zo severu, západu, juhu i východu.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

krtko

krtko rozpravk  je  dobra

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

winx club

ahojte ja sa volam Erika Koleňakova ja mam rada winx ale podla mňa z winx tam je pekna flora.Ja milujem prirodu tak isto ako flora rada sa dozvie niečo nove napriklad o kvetinach o rastlinach.Možno niektory ludia nemaju radi prirodu.ale ja ja ju vždy budem mat rada.A ja mam sestro aničku Koleňakovu a brata maria koleňaka.Ja mam svoj rodinu velmi rada.A čo sa tika winx ako som povedala mam velmi rada flore u podla mňa tam je asi najkrajšia.Ale to je vaša vec vy možno mate tieš oblubenu winx a mate radi napriklad slnko,prirodu,hudbu,alebo vodu.Ale to je vaša vec.Ale to plati iba o dievčatoch.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

monster ghit

ja niekedy pozeravam rozpravku monster ghit a ma to bavi pre niektorych to strašidelne je pre niektory to strašidelne neni.Ja sa volam Erika Koleňakova najviac sa mi s moster ghit pači lagoona,cleo.a draculaura.Tie su tam podla mňa najkrajšie.Potom su tam kamošky s monster ghit Lgoona,Cleo,Draculaura,Clawdeen,Frenkie Stainova,Opereta,Spectra,Rebeka,Abby,Ghoulia.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

lego friends

Ahojte.Mne sa pači s lego friends Olivia,a Stephani.Všetky kamošky s lego friends su Olivia,Stephani,Mia,Emma,Andrea.Ja sa volam Erika Koleňakova.možno aj vy pozeravate lego friends a tiež sa vam tam niektora pači.Ako mne.Možno to niektory maju radi a niktory možno niektory ano.Tuto rozpravku som spoznala ako poslednu.Ked som pozerala winx club tak som sa potom pozrela aka to je toto rozpravka a zapačila sa mi a odvtedy pozeravam stale len lego friends.Tak zatial ahojte

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Záchrana planéty (rozprávka od Adam122)

Nebojácne škriatkovské detičky, Dumko a Madulienka sa rozhodli zachrániť svet. Planéta je ohrozená kráľovnou Alžbetou a pani Temnotou. Na záchranu, ale tiež, aj na skazu, je potrebná duša Prírody. Tú stráži matka Príroda. Adam122, skvelá rozprávka! Dobro musí stále zvíťaziť. ;)

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

emma farkasova

je dobra kamaratka je rozumna a dakedy otravna

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

malá princezná

kde bolo tam bolo žila malá princezná menom eva. Malá rodičov ale ona ich nikdy nepocuvala.Mala kona Puki a psíka Stelu. v pondelok mala jej mami sestra svadbu a princezná Eva mala ísť na kamarátkynu  oslavu. mama povedala že pôjde na svadbu ...............................   A čo pokračovať  veť tá princezná je stále dvrdohlavá.   lalallalalalaalalalalallalallalalalallalala       pokračovanie nabuduce.............  

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

labuť a mačka

Bola raz jedna labuť a tá nemala rada mačku ale jedného dňa sa udobrili a boli kamarátky.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Janko Hraško (slovenska ludova)

eď sa Janko Hraško narodil, hneď sa mu na svete zapáčilo. Ale jeho mamka lamentovala: "Bože, bože, aké je len to chlapča drobné, ani hrášok! Cože z nebo, takého malinkého, bude?" A poplakúvala, že ani krštenie nemá z čoho spraviť, chalupa je zadĺžená, komora načisto prázdna. Chlapček ako hrášok vyskočil, aby ho mamka lepšie videla, a vraví: "Mamko moja, nič sa vy netrápte, ja vám všetko obstarám!" Vybehol z chalupy rovno do hory, v hore chytil diviaka a doniesol ho domov na pleci. "No, mamko, teraz už varte a pečte, nech je krštenie, ako má byť. A meno mi dajte Janko Hraško."

0
Zatiaľ žiadne hlasy

Stránky