Fairy tales

 

o Eve a Danielovi

kde bolo tam bolo bola dedina v ktorej nezilo vela ludi ale v jednej jedinej chalupke sa naslo viac ludi nes su 2 ludia a poviem vam ze tam boli 4. ludia a to bol najvecsi pocet v dedine v tej chalupke boli dve deti volali sa Eva a Daniel boli to velmiposlusne deti a ich rodicia sa volali Emil a Katka oni sa vzorne starali o Evu a Daniela.Ras sa Daniel z svojou sestrou Evou spitali rodicov ci nemôzu ist do laea na hubi a na cernice a jahodi.

0
 

Eva a Daniel

kde bolo tam bolo bola dedina v ktorej nezilo vela ludi ale v jednej jedinej chalupke sa naslo viac ludi nes su 2 ludia a poviem vam ze tam boli 4. ludia a to bol najvecsi pocet v dedine v tej chalupke boli dve deti volali sa Eva a Daniel boli to velmiposlusne deti a ich rodicia sa volali Emil a Katka oni sa vzorne starali o Evu a Daniela.Ras sa Daniel z svojou sestrou Evou spitali rodicov ci nemôzu ist do lesa na hubi a na cernice a jahodi.

0
 

Jeleňvízor 1.časť

Jeleňvízor Kde bolo tam bolo,boli raz dve dcéry a tie dve dcéry boli náramne lenivé.Kým ja som kráčal hore kopcom,oni vysedávali doma,kým ja som kráčal dole kopcom oni vilihovali doma.A viete čo som urobil?Chitil som v lese jeleňa a skrýžil som ho z naším televízorom a tak vzniklo nové krásne zviera Jeleňvízor. Hrozný strach má teraz zviera.Ako prijmú toto zviera?Na Slovensku je len jeden taký zvláštny jeleň.

0
 

skoro doma

pridu na planetu zem a najdie nieake dievča

0
 

Mama taxikárka

                Mama taxikárka Cez noc napadlo plno snehu.Mama ho najprv musí odhádzať okolo auta.Až tak môže Miška zaviesť do škôlky.Miško jej pri tom pomáha.Metličkou čistí od snehu nárazník.O chvíľu sú hotoví.Mamička otočí kľúč v zapaľovaní,no motor nie a nie naskočiť.Mamapovzdychne askúsi to ešte raz.Ale stále nič.Ako sa len teraz dostaneme do škôlky?" pýta sa Miško zarmútene.Niečo mi napadlo,"povie mamička.Vystúpi,odbehne do garáže a vytiahne sánky.Prosím,nastúpte,mladý pán,"zvolá veselo, ,,mamu taxikárku dnes vystriedajú sánky."             

0
 

čierny kon

Pribeh je o dievčatku ktore malo cierneho kona žila v malej chatrči.Jedneho dna zabludila v lese ked sa vratila domov zrazu všadevojska zo severu, západu, juhu i východu.

0
 

krtko

krtko rozpravk  je  dobra

0
 

winx club

ahojte ja sa volam Erika Koleňakova ja mam rada winx ale podla mňa z winx tam je pekna flora.Ja milujem prirodu tak isto ako flora rada sa dozvie niečo nove napriklad o kvetinach o rastlinach.Možno niektory ludia nemaju radi prirodu.ale ja ja ju vždy budem mat rada.A ja mam sestro aničku Koleňakovu a brata maria koleňaka.Ja mam svoj rodinu velmi rada.A čo sa tika winx ako som povedala mam velmi rada flore u podla mňa tam je asi najkrajšia.Ale to je vaša vec vy možno mate tieš oblubenu winx a mate radi napriklad slnko,prirodu,hudbu,alebo vodu.Ale to je vaša vec.Ale to plati iba o dievčatoch.

0
 

monster ghit

ja niekedy pozeravam rozpravku monster ghit a ma to bavi pre niektorych to strašidelne je pre niektory to strašidelne neni.Ja sa volam Erika Koleňakova najviac sa mi s moster ghit pači lagoona,cleo.a draculaura.Tie su tam podla mňa najkrajšie.Potom su tam kamošky s monster ghit Lgoona,Cleo,Draculaura,Clawdeen,Frenkie Stainova,Opereta,Spectra,Rebeka,Abby,Ghoulia.

0
 

lego friends

Ahojte.Mne sa pači s lego friends Olivia,a Stephani.Všetky kamošky s lego friends su Olivia,Stephani,Mia,Emma,Andrea.Ja sa volam Erika Koleňakova.možno aj vy pozeravate lego friends a tiež sa vam tam niektora pači.Ako mne.Možno to niektory maju radi a niktory možno niektory ano.Tuto rozpravku som spoznala ako poslednu.Ked som pozerala winx club tak som sa potom pozrela aka to je toto rozpravka a zapačila sa mi a odvtedy pozeravam stale len lego friends.Tak zatial ahojte

0
 

emma farkasova

je dobra kamaratka je rozumna a dakedy otravna

0
 

malá princezná

kde bolo tam bolo žila malá princezná menom eva. Malá rodičov ale ona ich nikdy nepocuvala.Mala kona Puki a psíka Stelu. v pondelok mala jej mami sestra svadbu a princezná Eva mala ísť na kamarátkynu  oslavu. mama povedala že pôjde na svadbu ...............................   A čo pokračovať  veť tá princezná je stále dvrdohlavá.   lalallalalalaalalalalallalallalalalallalala       pokračovanie nabuduce.............  

0
 

labuť a mačka

Bola raz jedna labuť a tá nemala rada mačku ale jedného dňa sa udobrili a boli kamarátky.

0
 

Záchrana planéty (rozprávka od Adam122)

Nebojácne škriatkovské detičky, Dumko a Madulienka sa rozhodli zachrániť svet. Planéta je ohrozená kráľovnou Alžbetou a pani Temnotou. Na záchranu, ale tiež, aj na skazu, je potrebná duša Prírody. Tú stráži matka Príroda. Adam122, skvelá rozprávka! Dobro musí stále zvíťaziť. ;)

0
 

Soľ nad zlato

eden kráľ mal tri dcéry. Choval si ich ako oko v hlave. Keď mu sniežik hlavu obsýpal a údy už nevládali ako kedysi, prichádzalo mu často na um, ktorá z dcér by po jeho smrti mala byť kráľovnou. Trápilo ho to veľmi, lebo mal všetky tri jednako rád. Naostatok mu prišlo na rozum, aby tú za kráľovnú ustanovil, ktorá ho najväčšmi ľúbi. I zavolal hneď dcéry pred seba a takto im vravel:

0

Stránky