News

 

Už vieme, o čom bude nový animák od Pixaru "V hlave"!

Štúdio poodhalilo zápletku na ich novinku Inside out (v slovenských kinách pod názvom V hlave.) A tak snáď potešíme fanúšikov kreslených filmov, ktorými nemusia byť len deti.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Bábková rozprávka Malá z Rybárne pre deti. Pre deti?

České bábkové rozprávky mali a majú vo svete dobrú povesť. Aby tiež nie, silný príbeh, skvelí bábkoví vodiči a prepracovaná animácia. Aj bábky zo Studia Hafan, ktoré rozprávku Malá z Rybárne tvoria, spĺňajú všetky požiadavky.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Francúzska Kráska a netvor!

Jedna z najdesivejších rozprávok je príbeh o kráske a netvorovi. Tentoraz sa do novej filmovej podoby Krásky a netvora pustili vo Francúzsku a do úlohy zvieraťa dosadili charizmatického herca Vincenta Cassela.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Posledná klapka rozprávky Traja bratia sklapla!

Posledná klapka rozprávky Traja bratia sklapla a my sa môžeme tešiť do kín niekedy v lete tohto roka. Pre nedočkavcov prináša Purpulo nové videoklipy!

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Nový trailer a plagáty k animáku Ako vycvičiť draka 2!

Ďalšia skvelá upútavka na druhý diel animáku Ako vycvičiť draka je tu a prezrádza zase o niečo viac z deja.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

LEGO® príbeh

Dlho očakávaný austrálsko-americký animovaný príbeh LEGO mini postavičiek dorazil do slovenských a českých kín 6. februára 2014. Režisér Phil Lord a Christopher Miller nasadili vysokú laťku...

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Na čo do kina - Drobčekovia: Údolie stratených mravcov

Drobcičekovia tie najmenšie tvory! Zatiaľ sme ich dobrodružstvo mohli sledovať iba v krátkych dieloch. O to viac sme sa tešili na celovečerný film Drobci: Údolie ...

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Zvlášť strašidelní Simpsonovci a Hobbit - dva nové gagy

Kto by ich nepoznal. Sú žltí, zábavní a vždy po úvodnej scénke sa stretávajú ako rodina pri televízii na gauči, kde sa vždy stane niečo neobvyklé. Tvorcovia relácie pripravili dva nové gagy...

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Kto má rád šváby môže sa tešiť! Oggy a šváby budú vo filme!

Oggy a šváby sa konečne dočkali aj filmového spracovania! Celých 80 minút záškodníctva Oggyho a jeho zlomyseľných nepriateľov môžete už túto jeseň vidieť v kine.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Šmak si brúsi zuby na chutných trpaslíkov!

Keď chveje sa zem, všetko sa trasie, potom to môže byť zemetrasenie. Alebo drak. Ukrutný Šmak. Drak, s ktorým sa Bilbo Pytlík veľmi blízko zoznámi v druhom dieli Hobbit, trilógii podľa fantasy knihy J. R. R. Tolkiena.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Šmolkovia a ich druhé filmové dobrodružstvo

Šmolkovia sú tu s nami dlhšie, než by ste možno čakali. Svet ich spoznal už v roku 1958, v komiksovej podobe. Za tú vďačíme výtvarníkovi menom Peyo. 

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Ako vycvičiť draka 2!

Dámy a páni, dievčatá a chlapci, milovníci drakov - máme pre vás skvelú správu! Ako si vycvičiť draka bude mať pokračovanie. Jeden z najlepších animákov posledných rokov sa blíži a už prvá upútavka berie dych.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Ratchet & Clank – z videohry až do filmu!

Medzi videohrami sa občas zvykne objaviť aj taká, ktorá ľudí baví natoľko, že sa ju niekto rozhodne sfilmovať. Presne to je prípad hitu s názvom Ratchet & Clank. Už v roku 2015 bude príbeh tejto dvojice jednou z noviniek v kinách!

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Figaro sa bude báť v nových dieloch!

Asi každý z nás má určitý nevysvetliteľný strach, tzv. fóbiu. Všeobecne sa ľudia najviac boja pavúkov či uzavretých priestorov. Hrdina seriálu Figarove fóbie sa však desí aj zeleniny alebo fúzov! 

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Mauglí má ďalší animák

Kniha džunglí dokáže stále zaujať. Dôkazom je aj televízna spoločnosť Planeta Junior Italy. Ľudia, ktorí ju majú na starosti, sa rozhodli vytvoriť ...

0
Zatiaľ žiadne hlasy

Stránky