News

 

Cosplay robený správne!

Slovo Cosplay označuje trend v prezliekaní, kedy sa fanúšikovia filmov, manga postavičiek, komixov alebo napríklad počítačových hier prezliekajú za svojich obľúbených hrdinov.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

3-ročná autistické dievčatko tvorí úžasné obrazy

Trojročná Iris je postihnutá autizmom, vďaka ktorému nehovorí, ale to jej ani v najmenšom nebráni tvoriť prekrásne obrazy.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Traja kamaráti

Žijú v rôznych kútoch sveta a aj napriek tomu sa ich osudy stretli a spojili v jedno. Sú nerozlučnou trojicou. Spojenie medveďa zo studenej tajgy, tigra z dažďového pralesa a levice pochádzajúcej z teplých stepí je ozaj nečakané spojenie.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Lacné vynálezy zachránia každú situáciu

V Číne sa obyvatelia ozaj vedia vynájsť. Nemáš auto, vlečku, kočiar alebo poriadnu toaletu, pre kreatívnych ľudí to nie je žiadny problém. Ako rýchlo a jednoducho sa dajú využiť niektoré veci, ktoré majú na prvý pohľad úplne inú funkciu.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Maľovanie dlaňami

Myslíte, že sa bez štetca nedá namaľovať nič poriadne? Pozrite na tohto talentovaného človeka čo so svojimi rukami dokáže!

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Poznáte Vakovevericu?

Vakoveverica lietavá je malý vačkovec, žijúci prevažne na eukalyptu alebo aj iných stromoch v Austrálii. Je dlhá niečo cez tridsať centimetrov, ale z toho ...

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Uspávanky z celého sveta

Spievala vám niekedy mamička pred spaním uspávanku? Pamätáte si ju ešte? Krásne melódie, ktoré pohladí po dušičke a pomôžu nám zaspať, počúvajú najmenší po celom svete.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Počítajte tučniaky a pomôžte vedcom!

Chcete sa stať vedeckými spolupracovníkmi Oxfordskej univerzity? Pomáhať im s výskumom antarktických tučniakov? Teraz máte možnosť. Nebojte, nemusíte kvôli tomu jazdiť na polárnu expedíciu, môžete pomáhať z pohodlia vášho gauča.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Čo všetko sa dá robiť s voskovkami!

Kto z vás si spomenie na voskovky? Väčšina z nás ich používala na maľovanie. Kalifornský umelec Hoang Tran s nimi vytvára umenie, ale nie maľby. Je totiž talentovaným rezbárom voskoviek!
0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Naši NAJ domáci miláčikovia

Zo zvieratiek v domácnosti sa najmladší členovia tešia určite najviac so všetkých. Milujú svojich miláčikov tak veľmi, že by ich láskou možno aj rozpučili. Purpulo Vám ponúka osem najtypickejších domácich maznáčikov. Pohodlne sa usaďte.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Spätosť s africkou prírodou

Rodičia malej slečny pracujú ako fotografi. Fotia africké zvieratá vo voľnej prírode. Láska k zvieratkám sa preukázala aj u ich dcérky. Aj ona sa stala objektom ich fotografií. No nie je rozkošná?

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Nepoužiteľné

Tak rád by si sa napil vody, posadil sa, alebo sa do sýta najedol... Bohužiaľ, nie je to možné! Pýtate sa prečo? Pravdupovediac, to nevieme ani my. Naozaj nechápem niektorým "vynálezom".

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Ninja bojovníčka

Kacy Catanzaro je prvá žena, ktorá postúpila do finále v Ninja bojovníkovi. Jej zdatnosť, vytrvalosť a odvaha nepozná medze. Posúďte sami.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Zrodenie rýchlostnej strely

Najrýchlejším vtáčikom na našej skvostnej planéte sa stáva kolibrík. Jeho 10 centimetrová dĺžka s rýchlosťou 90 km za hodinu je neprekonateľná. Preto patrí kolibríkovi prvé miesto v rebríčku o najrýchlejšieho vtáčika na svete.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Znovuoživenie utopeného veveričiaka

Keď Rick počul nejaké divné šplechnutie v bazéne, ktorý sa chystal čistiť, išiel sa tam pozrieť. Došlo mu, že rozruch spôsobil topiaci sa veverčiak.

0
Zatiaľ žiadne hlasy

Stránky