News

 

Psy, ktorí vyzerajú ako niečo iné

Zažili ste niekedy psíka, čo vyzeral skoro ako jeho pánkok? Alebo pripomínal niečo iné? Čo poviete na nasledujúce obrázky?

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Ako by vyzerali krásni chlapi, keby boli kocúri

Ten chlapec je ale mačka! V dnešnom fotočlánku doslova!

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Ockovia alebo garde dámy na koncertoch (fotočlánok)

Dievčatá, ak máte chuť ísť na koncert a rodičia sa o teba boja, je tu jedno riešenie. Zabaviť sa s kamoškami a zároveň byť pod rodičovskou kontrolou. Dá sa to vyriešiť...

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Zábavné (nielen) vtáčiky

Nie je nič lepšie, než sa poriadne zasmiať. Napríklad, aj na takýchto animovaných obrázkoch, ktoré vám ponúka Purpulo.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Micka cíti prvýkrát v živote sneh!

Zažiť niečo prvýkrát je vždy vzrušujúce. Aké to je, môžete vyčítať z výrazu mačky, ktorá si prvýkrát v živote užila sneh.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Princezné v skutočných šatách!

Často vidíme princezné v rozprávkach v honosných šatách, niekedy do očí bijúce od samých pozlátok. Krásky, ktoré poznáme z Disney rozprávok nie sú výnimkou.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Milovníci koní

Milovníci a milovníčky koní! Teraz si prídete na svoje. Purpulo Vám ponúka krásne, cválajúce a inteligentné zvieratá. Už sa vidíte v ich sedle? Nečudo! Veď, kto by sa nechcel naučiť na očarujúcich tátošoch naučiť cválať?!

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Hurá do školy!

Po dlhých a krásnych rokoch voľnosti prichádza malá zmena. Je čas na učiace sa bláznovstvo v škole. V sprievode nových kamarátov a povinností. Čas školy začína práve dnes! Aj tento psík sa chystá do školy. Brány školy sú otvorené a vítajú prváčikov.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Z čarbaníc umenie

Ak sa čírou náhodou Vaše dieťa rozhodne si niečo nakresliť, majte po ruke papier. Inak všetko skončí na stene. Ak ste Vy, rodičia, kreatívni, viete ako-tak kresliť a nebojíte sa experimentovať, môžete detské kresby pretvoriť na maľby. Vaše steny budú žiariť v novom štýle.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Skákajúce mačky (fotočlánok)

Micky milujú, keď sa môžu hrať a vyvádzať. Skákanie je ich obľúbená činnosť. Vedeli ste, že v Barma je chrám skákajúcich mačiek?

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Roztomilé šteniatka

Deti, pamätáte si svojich rozkošných domácich maznáčikov, keď boli ešte strašne maličkí? Určite boli a doteraz sú milí, štvornohí, chlpatí havkáči. Aj Purpulo ti ukáže niekoľko rozprávkovo anjelských šteniatok.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Mačacie High five

High five (tiež plácnutie či placák) je všeobecne rozšírený pozdrav spočívajúci v plesknutí dlaní o seba. V prípade ľudí. Mačacie high five spočíva v plesknutie dlane a labky. Myslíte si, že to nie je možné?

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Mačky v tiesni

Každý občas vyskúša niečo nové, čo ešte nikdy predtým neurobil. Robia to aj zvieratká. Skúšajú nemožné. Veď, kto z nás by sa pokúšal vliezť do vázy alebo schválne si vyliať mlieko z misky a piť zo zeme?

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Dievčatá sú majestnátne stvorenia!

Ženy známe pre svoj ​​pôvab, šarm aj eleganciu. Preto sa toto pohlavie tiež nazýva nežné. V článku o nich, sa presvedčíme, že niečo viac - extra odolné. Pozrite, ako (ne)zvládajú jazdu na prasati, motorke, koňoch či plácnutie do bahna.

0
Zatiaľ žiadne hlasy
 

Potulky vznešených žiráf

Lokalita hotelov je na našej zemeguli rozmanitá. Poznáme rezorty, kde sa človek len tak ľahko nedostane alebo naopak, záujem o ubytovanie majú aj zvieratká. Napríklad taká žirafa by sa rada zložila v jednom z hotelov v tropickej Afrike.

0
Zatiaľ žiadne hlasy

Stránky