Už vieme, o čom bude nový animák od Pixaru "V hlave"!

 

Už vieme, o čom bude nový animák od Pixaru "V hlave"!

Štúdio poodhalilo zápletku na ich novinku Inside out (v slovenských kinách pod názvom V hlave). A tak snáď potešíme fanúšikov kreslených filmov, ktorými nemusia byť len deti. Oddychový animák v dnešnej uponáhľanej dobe vždy poteší.

Réžie sa ujal Pete Docter, ktorý stojí za úspechom animákov Príšerky s.r.o. a Hore, sprevádzaný výborným scenárom od nikoho menšieho než Michaela Arndta. Z univerzitných priestorov a nových svetov vysoko v oblakoch sa prenesieme do priestorov nám bližším - ľudských hláv.

Obdobie dospievania môže byť veľmi komplikované a Riley, ktorá je vytrhnutá zo svojho starého života na americkom Stredozápade po tom, čo sa jej otec musí kvôli novému zamestnaniu presťahovať do San Francisca, nie je žiadnou výnimkou. Rovnako ako my všetci, aj Riley je ovládaná svojimi emóciami - Radosťou, Strachom, Hnevom, Znechutením a Smútkom. Emócie žijú v Riadiacom centre, centrále vnútri Rileyinej mysle, odkiaľ jej pomáhajú vysporiadať sa s nástrahami všedných dní. Ako sa Riley so svojimi emóciami spoločne pokúšajú vyrovnať s problémami nových začiatkov v San Franciscu, prepuká v Riadiacom centre zmätok. Hoci sa Radosť, Rileyina hlavná a najdôležitejšia emócia, pokúša zachovať všetkým pozitívne myslenie, objavujú sa medzi jednotlivými emóciami nezhody v tom, ako sa čo najlepšie vysporiadať s novým mestom, domovom a školou.

Plagáty k animáku od Pixaru V hlave!

Hnev

Znechutený

Radosť

Smútok

Strach


0
Zatiaľ žiadne hlasy

Komentáre